| Andruțăă00 a întrebat:

Ce trebuie sa faci daca iti place de un baiat?
Prietena mea are in agenda ei de telefon un baiat care am vorbit azi cu el... Dar eu nu vroiam pentru ca imi era rusine tare. Apoi iar a sunat si am vorbit cu el m`a intrebat ce fac. apoi mi-a cerut id`ul de mess.Acusa trebuie sa intre si nu stiu ce sa-i spun...Cine imi da un raspuns "luuung si detaliat" fund!

Răspuns Câştigător
| Christinika a răspuns:

Ar trebui sa intri in vorba cu el si sa ii ceri o poza cu el. Daca o sa iti placa poti continua cu o relatie ceva iar daca nu va merge puteti ramane amici foarte buni si atunci isi va da seama de caracterul tau si de ce fel de fata esti. In cazul in care nu o sa iti placa poti sa ii spui ca nu este genul tau si ca nu va potriviti ( daca lui ii va placea de tine ) FUNDA?big grin

2 răspunsuri:
| Ankatania a răspuns:

Bai.e destul de usor. vorbiti incearca sa afli destule despre el.si invita-l sa iesiti intr-o zi...si daca iti place atunci e foarte ok

| Tudortudor a răspuns:

Nu sti ce sa ii spui? Vorbeste cu el ai 6 ani sau ce naiba? Daca nu vrei sa vorbesti dai ignore si gata nu mai vorbi cu el.