| Dragon01 a întrebat:

In urma cu cateva zile mi-am facut un tatuaj. Ce parere aveti de asta? El e facut aproape de penis, deci nu se poate vedea decat de anumite persoane.initial imi place insa acum incepe sa imi dea de gandit. E cel din avatar, daca se vede. Ce parere aveti e ok? Sau sa imi bat altceva peste el? Va rog. fundita

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cere opinia la femei care fac sex cu tine si apoi decizi.

| JojolinadinGalati a răspuns:

E smecher tatuaju`happy ti-ar sta bine oriunde l`ai punewinking

| sorr a răspuns:

Pai principalu esti ca doar unele persoane ti-l vede. tatuajul esti ok, chiar nu ar trebui sa iti bati altul deoarece e dragut :*