| pyco a întrebat:

M-am cam plictisit de playlist-ul meu, si as vrea sa ascult si eu ceva nou. Nu ascult manele, in rest ascult aprape totate genrile. Astept piese pe care sa nu le mai fi ascultat inainte! FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| xRomanianGirlx a răspuns:

Daca iti place muzica veche, incearca Eric Clapton-Tears in heaven. Poti sa asculti la fel si de la Queen, AC/DC, Guns n roses, Scorpions, Bon Jovi etc. big grin Incearca si Green Day( de ex. Wake me up when September ends), Owl City sau Rise against( de ex. Hero of war)