| Twister09 a întrebat:

URGENT!
Bună! Nr., seria și data emiterii foii matricole corespund cu datele de pe diploma de Bacalaureat? Îmi trebuie pentru înscrierea la Facultate.
Mie îmi sunt diferite, foaia matricola am primit-o cand am terminat liceul, și diploma de bac după câțiva ani când l-am luat. Si imi sunt diferite. Este vreo problema?
Uni zic ca trebuie sa fie la fel.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nici o problemă. Tu fă ce zic unii.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poate ar fi intelept sa suni la secretariat la facultate pentru a fi indrumat corect.Vezi pe site care este programul cu publicul si fa apelul.

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu are nici o treaba. Tu doar trebuie sa predai la facultate foaia matricola si diploma de bac in original si copie. Nu conteaza ca sunt la 5-10 ani distanta intre ele sau daca au seria diferita.