| Twister09 a întrebat:

URGENT!
Bună! Nr., seria și data emiterii foii matricole corespund cu datele de pe diploma de Bacalaureat? Îmi trebuie pentru înscrierea la Facultate, iar pe foaia matricolă nu am data emiterii și nici serie; doar codul CIF care este același cu cel de pe diplomă și încă un nr. în partea dreaptă sus de genul: "Nr. XY din ZZ.LL. AAAA" (unde Z este ziua, L este luna, iar A este anul).

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

1 nu e nici o urgență (inscrierile se fac mai incolo)
2 nu e nici o problemă, te poți inscrie oriunde (unde ai loc)