| anonim_4396 a întrebat:

Salutare prieteni! Mi-am făcut împreună cu crush abonament Netflix la comun. Acum, eu dacă ma uit la ce filme se uita ea, poate vedea acest lucru? Sau cum pot vedea fără sa-și dea seama? happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă te uiți la un film până la sfârșit pe profilul ei, vede doar dacă se uită la istoricul de vizionare. Altfel, vede doar dacă e un serial sau film început pentru că-i apare la „continue watching"

| Totenkampf a răspuns:

Păi pe platforma de streaming Netflix ai profiluri distincte. Poți intra oricând și fără ca celălalt să vadă pe alt profil și să vezi la "Continuă vizionarea" ceea ce "crushul" tău urmărește.

| eusuntqp222 a răspuns:

De ce furi contul?