| FreshMint a întrebat:

am primit un e-mail in care persoana care mi-a trimis e-mailul a zis ca i-am spart e-mailul si i-am furat poze si informatii si mi-a mai zis ca daca nu raspund in 48h, ma va raporta. Sunt minor. Stiu bine ca nu am furat si nu am spart nimic. E de la o persoana necunosta. Din strainatate. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Klaryyy a răspuns:

Sincer nu stiu de ce dar cred ca e o farsa.Deoarecebig grine ce sa astepte ea 48h si nu te-a raportat imediat? Vrea sa vorbeasca cu tine? Dc? Nu prea are sens dupa parerea mea.Dar spune-le totusi parintilor tai poate au ei alta parere.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Injura-l de mama.

| IzabellaVanessa a răspuns:

Sigur e o farsa happy