| catalinbbb a întrebat:

Salutare. sunt baieti inalti pe aici pe TPUsad?
eu sunt f inalt si multa lume care nu m-a vazut demult cand ma vede acum se mira.
vai ce inalt esti. ce-ai crescut. cand ai crescut frate atat?
esti cat muntele si chestii de astea
nu stiu daca ei le zic cu rautate sau nu dar eu le iau ca pe niste jigniri sad
am 20 ani si 1, 89-1, 91 cam asa. sad si 85 kg
si mai aud " bai da ce mare e asta.
nu vroiam sa fiu atat de inalt
daca aveam intre 1, 80 si 1, 85 eram cel mai fericit. acum cu 1, 89-1, 91. crying(( imi vine sa mor

6 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Esti baiat si esti f. inalt,care e problema? la baieti e chiar prea bine sa fii inaltbatting eyelashes chit ca-s fata, am aproape 1, 80 si nu ma plang,deci nu ai avea nici tu de ce s-o faci.
Doar sa te mandresti ca esti mai 'diferit' ca altii,vezi si tu partea buna.
Cat despre cei care se mira, si de mine se mira toate colegele care au in jur de 1, 60, ca ar vrea sa aiba macar jumate din inaltimea mea, la fel si rudele care nu m-au vazut de ani buni, deci nu-i nevoie sa mori. laughing

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big hug Stai.lin big grin Eu am 17 ani si am 1.91hee hee Si sunt si fata big grin. asa ca stai fara griji.o sa te obisnuiesti tongue si nu neaparat sunt insulte.mai bine sa fii inalt decat o piticaniehee hee pupici big grin pa`pa kiss

| VaRogAjutor a răspuns:

Nu conteaza inaltimea~ Sa stii ca eu am un prieten de 2m si baiete ai avantaj la besket! SI normal ca esti bun la alergare }cross{ Omule ce-i in interior conteaza ca eu am 16 ani si am un 1m, 79 sau 1, 78 si uni i zic la prietenul meu ba cocostargule e bine acolo sus?
Faza este ca uni ar fi vrut sa fie inalti!
Ce crezi ca ala de 5m cel mai mare om din lume cum se simte...
Nu mai plangea si treci la cross si la basket omule!
Ce-I in interior conteaza!

| noname_1344 a răspuns:

Eu am 1.95 m si 17 ani... Urasc asta.Imi provoaca multe accidente la capcrying(. asta e;(

| Ramona3766 a răspuns:

Ar trebui sa fii mandru cu inaltimea ta. Si eu sunt inalta, am 19 ani, 1, 77, iar cand eram mica primeam si eu replici de genul celor referitoare la inaltimea ta. Eram de-a dreptul complexata. Dar asta pana am ajuns la liceu, unde am fost privita chiar admirativ, primeam propuneri pentru modeling. Mie chiar imi plac baietii inalti, par mult mai masculini si mai siguri pe ei. Daca o sa reusesti sa nu te mai simti asa si sa nu mai iei ceea ce spun altii personal, o sa ai mai mult timp sa te cunosti pe tine ca om. Si... cine stie... poate o sa ajungi cu vreun manechin, o sa te invidieze toti prietenii. Mult succes! :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, nu crede ce spun alti. Tu fi in felul tau si mandra ca existi. Tu este cea mai tare.