| TupacShakurAmaru a întrebat:

Salutare. Sunt rapper. Am tot cantat pana acum si nu am avut probleme,dar acum,am o problema,m-a lasat vocea,adica nu pot sa cant mai "agresiv" pentru mi se blocheaza vocea, ma doare gatul. De cateva zile sunt asa. Ce pot face? straight face

2 răspunsuri:
| RedRoses a răspuns:

A trecut un an, dar nathinking Acum am vazut... Ai putea sa incerci remedii naturale pe care le gasesti in reviste sau pe internet (de ex: sa bei un ou crud dimineata/lapte cu miere) Sper ca te-ai facut bine, totusi laughing

| TupacShakurAmaru explică (pentru RedRoses):

Nope. Inca am dificultati. Am fost la medic.