| XSonic100 a întrebat:

Fratilor am o problema gen cant si daca vreau sa imi fac o voce mai subtire nu pot. Nici sa tip nu pot, daca tip zici ca-s racit si ma doare gatul, tin sa mentionez ca fumez de 4 ani, si faza e ca inainte sa fumez puteam sa tip sau asa, faza e ca nu mai pot sa-mi fac vocea subtiata. Aveti vreun sfat? Adica cunosc persoane care fumeaza de mai mult timp si nu au probleme cu asta,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, lasa-te de fumat happy, sau incearca acel tratament cu ou crud, stii ca au recunoscut multi cantareti ca-l fac, este scarbos dar n-ai incotro. Daca iti place ceea ce faci merita sa risti.