| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salutare,te costa ceva intretinerea unui canal, de Youtube?
Nu ma intereseaza sa cumpar reclame sau sa fac bani din el, dar vreau sa stiu daca Youtube imi ia bani pentru gazduire sau administrare?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îți ia YouTube absolut nimic

| Andreeush a răspuns:

Nu îți ia bani pentru găzduire dar dacă ceea ce postezi nu îți aparține, Youtube are dreptul să șteargă acel conținut.

| Donsavas a răspuns:

Youtube ia mare parte din banii pe vizualizari. Clipurile aparțin societății. Ei le pot privatiza sau le pot elimina de pe canal. Tu ai dreptul sa adaugi orice, oricand, daca respecți regulamentul.

| Plato a răspuns:

Nu te costa nimic.