| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani jumatate si port 46 la picior, cred ca deja schimb pe 47 ca au venit o pereche de pe internet la marimea 46 si sunt prea la fix papuci si ma dor degetele. Am 1, 81 inaltime, este normal sa port asa mult? straight face Deja disper fiindca aceste marimi se gasesc greu si simt ca sunt Motanul Incalcat cu asa picior.

2 răspunsuri:
| RockRox a răspuns:

Hei happy Si eu am un prieten care are 13 ani, 1.65-68 inaltime si poarta 43 deci cred ca e destul de normal, adica acum serios, nu cred ca e ceva de ingrijorat.

| edyutu a răspuns:

Eu am 17 ani, 1, 85 inaltime si port 46. Pe la 14-15 ani purtam cam 44-45. Deci eu zic ca nu e nimic anormal happy