| jjackk a întrebat:

am 18 ani, sunt clasa a 12 a si nu mai primesc alocatie laughing)). mi a zis diriga sa ma duc nu stiu unde la unviersitate si sa fac o cerere. stie careva unde trebuie sa ma duc mai exact? va multumesc

4 răspunsuri:
| MadaSS a răspuns:

Ai chiulith...Huh? Mergi mai des la ore si se rezolva.laughing

| jjackk explică (pentru MadaSS):

laughing nu e asta. a trebuit sa ma duc la un sediu si sa fac o cerere.

| MadaSS a răspuns (pentru jjackk):

Poi atunci bine ca o s'o mai pimesti...Da' la ce putina ne dau astia. abia daca ajuge pentru o ora in bar tongue

| jjackk explică:

Adevarat. o luna pentru o ora laughing)) fortsa