| Hangover a întrebat:

Am multe prietene care imi zic: "ce sa fac sa ma ingras?" ""sanii mei arata groaznic, sunt prea lasati, prea departati, prea deloc" :)) dar cele mai frecvente plangeri pe care le aud de la prietenele mele... sunt ca nu au fundul bombat. :s mdaaaa. Cam complexate din orice si cand te candesti ca au 14-15 si 16 ani :| Oricum, ce exercitii trebuie facute ca sa ai un fund bombat gen asta: http://www.sodahead.com/fun/ass-of-ass/question-2330151/ ?slide=1
sau asta: http://josepheodonnell.com/wp-content/uploads/2012/01/Ni ce-Ass-021.jpeg
adica, nu cred ca fetele acestea care detin aceste posterioare s-au nascut chiar asa, cu un fund asa mare sau ma rog bombat:)) cu siguranta au facut exercitii. Adica si eu am fundul bombat insa putin ma intereseaza chestia asta, dar celelalte fete pun pret mult pe "posteriorul" lor. Deci ce exercitii sa fac ca sa am un fund ca al celor doua fete sau ma rog, macar asemanator:)) de mai sus >:) poate le fac in ciuda celorlalte prietene:))dar exercitiile sa fie pe bune, sa-ti faca fundul super;) Funda:-x (si imi pare rau pentru pozele de mai sus dar aveam nevoie de un exemplu:( )

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Si eu imi puneam acum ceva timp intrebarea asta.
Si uite asa am reusit :
Am mancat cat am putut, ca sa ma ingras evidentlaughing, pentru ca din moment ce te ingrasi,fundul tau devine mai mare, asta doar daca nu esti ghinionista si nu pui decat pe burta, apoi mergeam la sala si faceam exercitii pentru fese/coapse si asa, voila!
Ei bine, nici pe tine nu te inteleg, cine si-ar dori un fund ca a primei fete?

Eu una nu.
Pentru ca e gras laughing Foarte gras!
Daca i-ar fi facut poze si putin mai jos s-ar fi vazut clar, ca, deodata ce ai si fundul asa ai si picioarele groase --> esti grasa!

Diferenta dintre prima si a doua poza e ca de la cer la pamant.
Primul e un fund gras, plin de grasime, mare si dezgustator, al doilea e un fund finut, micut si frumos happy

Nu stiu de ce te-ar interesa sa ai un fund ca primul, pentru ca pe la 20 ani daca ai avea fundul ala ar fi plin de celulita.
laughing
Sau vergeturi laughing

| Hangover explică (pentru LoveForShania):

Stiiiu ca prima poza e cam exagerata laughing)...mi s-a parut sexywinking deci am inteles...am sa mananc mult laughing love struck

| dianainsta01 a răspuns:

Mie una nu imi plac astfel de fuduri laughing straight face eu una am un fund bombat si nu imi place deloc, deși ma chinui de mult sa il dau jos pentru ca arată urat deoarece am picioare slabe si... Nu stiu, arată GROAZNIC! Mai bine fara.

| 5a a răspuns:

Mai pune cateva kg in + pe tine, faza este ca nu exista exerciti pentru asa ceva, acolo este 80% grasime, ce exercitii sa faci la grasime?
Incearca sa te ai ingrasi si ai sa vezi a dau rezultate.

P.S la intrebarea cu sarutatul, Nu nu am glumit deloc, chiar m-am obisnuit sa fiu singur, nu ca as fi pe invers dar cred ca inca nu e momentul pentru gasirea jumatatii mele. :*

| Hangover explică (pentru 5a):

Ok, scuza-ma ca am ras de tine...insa e pentru prima data cand audhappy

| Rollerskater a răspuns:

Sunt exercitiile acelea pe care le fac vedetele, le'am vazut intr'un interviuacum un an cred laughing. Stai cu picioarele drepte langa o masa, si asezi ambele maini pe masa, iti lasi greutatea pe maini si ridici pe rand fiecare picior.(in timpul in care un picior e ridicat, cel pe care te sprijini sa fie drept ) si creed ca se fac o data pe zi, 500 repetari pentru fiecare picior