| jj95 a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de ajutor, ce as putea sa ii cumpar unui baiat care tocmai isi face majoratul?

cel mai rapid si bun raspuns primeste funda...

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Auta ceva mai haios si cat mai ieftin, ii poti lua un lantisor de aur, un telefon sau mai comod o sticla de vin din 95' blugi, sau un inel sau ii poti da bani direct, puteti pune mai multe persoane bani sa cumparati un singur cadou mai scump(un sistem audio)

| jj95 explică (pentru Denis777):

Mersi pentru ajutor, dar deaja i-am cumparat o sabie si o caseta cu parfum si aftershave umo malitzia, sper sa ii placahappy

2 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Ce mi-ar placea sa am o armuralaughing e buna si o sabie laughingcred ca o sa ii placa