| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am nevoie de un raspuns la aceasta intrebare...
De curand am facut niste poze cu clasa mea in parc, si o fata a vrut sa facem o poza. si na am facut. Totul a fost bine si frumos, pozele au aujuns la alta fata, de la care le-am cerut, ia-r ea a zis ca ar fi vrut sa fie in locul fetei cu care am facut poza.

Oare fata care mi-a dat pozele ma iubeste?

Si daca da ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si tu de ce n-ai intrebat-o pentru ce motiv ar fi vrut sa fie in locul fetei cu care ai facut fotografiile?
Sau de ce nu i-ai spus ca puteti face fotografii impreuna oricand doreste?
In fine, probabil fata te simpatizeaza, apropie-te de ea si imprieteniti-va!

| albastrualb77 a răspuns:

Probabil, fetei ii place de tine, cel mai bun mod de a afla este sa vorbesti cu ea, comunicarea e foarte buna in ziua de azi, crede-ma, papa.

| nightwish12356798 a răspuns:

Nu te iubeste, sigur tine la tine si ar vrea sa o bagi in seama mai mult sa discuti cu ea sa iesiti in oras la plimbare, si dupa aceea fa-ti treaba de barbat si intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Nu o lungi prea mult pentru ca s-ar putea sa-si piarda interesul.