| Andree67 a întrebat:

Scuzati categoria, dar am pus-o ca este cea mai vizualizata si chiar am nevoie de un raspuns. Deci, am un Htc Wildfire S si cred ca am vreo 8 poze-n el, si imi zice ca n-am destul spatiu de stocare in telefon, si nu ma lasa sa activez galeria foto ca trebuie sa eliberez spaiu de stocare. Dar cum sa eliberez daca nu pot sa sterg pozele ca nu ma lasa sa intru in galeria foto? Am mai incercat sa ma duc in meniul "SD si spatiu de stocare" dar nu am ce sa sterg ca nici nu am multe aplicatii, si chiar daca sterg, nu se elibereaza, si ce e ciudat e ca am 11, 05 MO liberi si tot nu ma lasa sa activez galeria foto

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Mergi cu telefonul de unde l-ai luat si intrebi acolo...asta daca nu cumva e la negruhee hee

| Andree67 explică (pentru ionutzul31):

Am nevoie de un altfel de raspuns, dar oricum merci happy