| George915 a întrebat:

Salutare tuturor TPU, am si eu o întrebare, ce as putea sa ii fac cadou iubitei mele care face 16 ani, având in vedere ca nu poarta brățări, lanțuri, inele, ceasuri, etc. Sper sa ma ajutati am mare nevoie deoarece timpul e scurt. Mersi mult! DAU FUNDAAAAA

3 răspunsuri:
| Andreeauta a răspuns:

Cățel, urs de plus (mare), un buchet de 100 de trandafiri, o rochie, o pereche de pantofi, un parfum, un aparat de hairstyle

| XDanonim a răspuns:

Ursuleti de plus, carti, haine(daca cunosti marimea), rama foto, dulciuri, machiaje(oje, farduri, etc.),

| Dedutza07 a răspuns:

Câine, pisica, hamster