| Laurentiu95 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare. Oare fetelor le place ca un baiat sa i spuna ca este timid? si daca nu cum s-ar putea invinge aceasta timiditate?

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Păi normal, vor aprecia sinceritatea ta.Și eu sunt o fire timidă dar cu străini doar, atunci când o persoană îmi dă șansa să fiu eu însumi chiar nu sunt timid.

O zi plăcută îți doresc.

| En3Rgi a răspuns:

Salut! Multor fete le place sa vada la baieti daca sunt rusinosi sau timizi.Dar daca tu vrei sa scapi de timiditate incearca mai intai se te bagi cu ele in vorba....sa petreci asa incetu cu incetu mai mult timp cu ele.Si eu am fost o data timid dar am inceput sa vorbesc cu ele si m-am obisnuit.

| Em1neM a răspuns:

Depinde.si eu eram timid da am scapat de timiditate vorbind mult la telefon prin mesaje cu fete normal.; sper c te ajutawinking

| WildS0ul a răspuns:

Sunt fata tongue Da, imi plac tipii timizi, insa doar la inceput. Adica..cu timpul ar trebui sa fii mai protector, nu sa te apere fetele pe tine si chestii din astea..sau sa iti fie teama sa o saruti, sa o tii de mana sau sa vorbesti cu ea big grin incearca sa nu mai fii asa, insa nu deveni prea direct pentru ca pot sa inteleaga gresit mesajul tauwinking succes! happy

| Laurentiu95 explică (pentru WildS0ul):

Am inteles WildS0ul dar cum sa i spui unei fete pe care o intalnesti pe facebook pentru prima data ca ti place de ea cu toate ca esti timid? ii spui mai intai ca esti timid sau ca ti place de ea?

| WildS0ul a răspuns (pentru Laurentiu95):

rolling on the floor daca iti place si este din acelasi oras cu tine poti mai intai sa vorbesti cu ea, sa o cunosti mai bine, sa ii spui cate ceva despre tine(poti atunci sa ii spui ca esti timid) si. daca e de treaba propune-i sa va intalniti(dar nu din prima, sa nu te creada vreun obsedat). si cam asta e tongue cand va intalniti poti sa ii spui ca e draguta la fel ca in poze...va plimbati si mai departe vezi tu tongue