| RTDRomania a întrebat:

Salutare TPU, am un telefon LG GS290 si mi s-a stricat touch-ul nu mai merge sa apas,inainte apasam si se ducea mai sus, acum nu mai merge de loc.Stiti ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Giulia97Anna a răspuns:

Si eu am patit la fel si pur si simplu mi-am schimbat touch-ul, doamne ce raspunsuri, cica ia-ti alt telefon! Eu am tot un LG(T310 Cokie Style)si nu imi mai mergea touch-ul si am dat comanda si tatal meu mi l-a schimbat, bine tatal meu se pricepe la chestii de genul, tu trebuie sa mergi la un service de telefoane.

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Du-l la un service de telefoane sa vezi daca se mai poate face ceva.

| Elenutza44 a răspuns:

Poi daca ti s-a stricat touch-ul nu poti face nimik..decat sa-ti iei alt telefon happy