| A7n7d7r7a a întrebat:

Salutare, TPU! As vrea doar sa va cer un sfat.

*Acum aproximativ 2 saptamani mi-am facut o pagina de facebook, in special pentru adolescentil, unde sa postez statusuri si imagini editate de mine, versuri din melodii sau din poezii etc. Am reusit sa strang cateva like-uri si as vrea sa o fac sa evolueze, dar nu stiu ce sa fac sa aiba mai mult impact.

Aceasta este pagina mea: https://www.facebook.com/......2800257335

***Deci ce parere aveti despre munca mea de pana acum?

P.S: Accept orice sfat bun sau sugestie, vreau ca asta sa devina proiectul meu special! :D

Răspuns Câştigător
| Mihaela_Adriana_1973 a răspuns:

Sincer e super pagina ta

| A7n7d7r7a explică (pentru Mihaela_Adriana_1973):

La asta nu ma steptam, sincer. Ma bucur ca iti place. happy

1 răspuns: