| A7n7d7r7a a întrebat:

Ce credeti?! Merita sa continui?

---- https://www.facebook.com/......2800257335 ----

**De o luna si ceva am facut doar cam 180 aprecieri, fara promovare pe bani. I-am facut singura reclama pe unde am putut si mi-au mai luat si cei de la fb din like-uri pentru ca cica erau false, dar eu nu am folosit nici-un program

Răspuns Câştigător
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Pagina e foarte frumoasă, pot spune. Ar trebui să continui, postezi niște postări...cum să zic... emoționale. happy Continuă tot așa. Lumea are nevoie de asftel de pagini pe Facebook, pentru că prea multe sunt pline de pițipoance și alte specimene.
De la mine primești un likewinking

| A7n7d7r7a explică (pentru dArKcHiLd1):

Multumesc mult! Sincer, mi-ai provocat un zambet. happy Pacat ca prea multa lume se lasa orbita de aparente si nu mai vad esenta.winking

| dArKcHiLd1 a răspuns (pentru A7n7d7r7a):

Ai dreptate! Sper, în orice caz, ca multă lume să-ți cunoască pagina și să ajungă celebră. Chiar merită.