| nicolaeShutaru a întrebat:

Salutare TPU, azi a venit un prieten pe la mine cu aifon de ala si avea o aplicatie care spunea cand voi muri.
Data:25/08/2011 sunt foarte speriat ce sa fac sad

Răspuns Câştigător
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Stai calm eu cred ca nu e adevara de unde sa stie un telefon cand vei muri hai ca asta e culmea nu are cum! si eu am intrat pe un joc in care imi zicea cand am sa mor si a zis ca pe 04-07-2011 si uite ca nu am muri vei muri atunci cand dumnezeu va decide asa nu cand o decide un telefon

Deci stai calm! FUNDA?

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Abia s-a lansat aplicatia care detecteaza daca ai cancer de piele, pentru I-phone.Mai e pana la aia cu moartea.

| MenInShadow a răspuns:

laughing cumpara un cosciuglaughing hai ma ce naiba, crezi in chestii d'astea? laughing daca eu-ti spun ca mori acum la 8:45 tu crezi?
Nu mai crede in toate prostiile astea, ca nu-s adevaratelaughing

| LoLo a răspuns:

Hei,linisteste-te!laughing...cum sa crezi asa ceva? esti sanatos? sunt prosti chestile alea cum sa crezi in asa ceva.Ti-a facut si baiatul ala o gluma si tu ai luat`o in serios? Ai incredere in tine, nimic nu se va intampla te asigur
Ai grija de tine si ce fel de prieteni iti faci.
O seara placuta in continuare.

| MyFirstLove a răspuns:

Frate zici ca joci in -One Missed Call- [daca nu te-ai uitat la el ti-l recomand] devil)
Tu ce crezi ca se moare asa usor, stai flexi.

| NoNameMe13 a răspuns:

Prietenul tau cu "Aifon" deala a vrut sa rada de tine.
1) Se scrie Iphone.
2) Nu are cum sa fie adevarat.
Nu mai crede si tu toate prostiile! Fii mai realist si lasa lucrurile copilaroase deoparte! Bafta!

| MadneSsCat a răspuns:

Lol pai eu zic sa pui mana pe o carte de gramatica romana si unda de engleza si sa'l intrebi pe prietenu tau cum se scrie aifon corect.si pentru roxyfrumusik: e i-phone nu ihone

| BuBuulicious a răspuns:

Nu crede in asa ceva.nimeni nu iit poate spune cand si cum vei muri.stai calm. Nu se va intampla nimic.

| NancySweetty99 a răspuns:

De fapt se scrie Ihone si eu am vazut prostiile alea pe net da uh chiar crezi in asa ceva? cati ani ai?:p relaxeazate! fundita?big grin

| NancySweetty99 a răspuns:

Ooppss am scris,, Ihone'' vroiam sa scriu,, Iphone'' scuze numa acum am vazut big grin

| GeorgyDeea a răspuns:

Te asigur ca nu e adevarat...numai dumnezeu stie cand vei murii...

| FlocinaAkatrinei a răspuns:

Inca n-ai murit? Am eu solutia fericirii tale! Lumineaza-mi ziua si da-ti foc! Te vei simtii mai bine -.-