| 2AN7 a întrebat:

Salutare TPU :*! Care imi poate zice si mie niste mici modalitati de a cucerii o fata\ un baiat. :* Va rog? puppy dog eyes Dau funda cu cea mai mare >placere!.:d<

3 răspunsuri:
| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

1. Zîmbetul.2. Buna dispoziție.3. Gluma.4. Complimentul.5. Încrederea în sine.6.Circumstantele.7.Gesturile.8. Compatibilitatea.9.Romantismul. 10.Imprevizibilitatea. FUNDA PLZZ big grin

| DennnnN a răspuns:

Pai, daca esti baiat, nu o evita nici o clipa! joaca.te cu ea: ia.i chestii, tachineaz.o, NU jigni, zambeste.i, ia.i apararea daca ai ocazia, glumeste cu ea, fa-o sa se simta cea mai indragita persoana. Mie asta mi.ar placea de la un baiat.
Daca esti fata... Zambeste.i! Zambetul este cea mai buna arma. Fi.i naturala, nu te farda, baietii apreciaza naturaletea, cum am zis si mai sus, joaca.te cu el, dar nu.i arata foarte mult ca iti place de el.
Sper ca te.am ajutat. O zi buna!

| 2AN7 explică (pentru DennnnN):

M-ai ajutat! Astept rezultatul si dau fundita!