| Hangover a întrebat:

happy Ce parere aveti de reprezentatia trupei MANDINGA la Eurovision? Eu sincer sunt foarte mandra de ei si ma bucur mult pentru ca au fost nemaipomeniti si Elena mi se pare ca a cantat super chiar si in semifinale in ciuda faptului ca a avut probleme cu cascasad...Ma oftic mult deoarece meritau cu adevarat locul 1....Si serios, Rusia pe locul 2? Oricum eu sunt foarte mandra de eilove struckkiss insa voi ce parere aveti?happy

5 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Au fost sub orice critica. si pe langa ca au cantat o manea, proasta aia a uitat si versurile. A fost penibil happy

| TotEuMa a răspuns:

Rusia a fost foarte tare, au facut spectacol mie mi.a placut de babe. In schimb Romania... Elena... mi s.a parut penibila, plus ca melodia era gen 2 cuvinte zise in 3 limbi rolling on the floor) chiar li se potriveste locul pe care au ajuns, pe ala il meritauwinking

| RainbowAndra a răspuns (pentru TotEuMa):

Sunt de acor cu tine.
Melodia nu era pentru Eurovision. Dar, ma intreb am mai fost vredata asa de prost reprezentata Romania de vreo trupa? laughing

| TotEuMa a răspuns (pentru RainbowAndra):

Cred ca si Elena Gheorghe cantase mai bine cand a fost ea la Eurovision thinking desi nu.mi mai amintesc reprezentatia eirolling on the floor)

| Pooc a răspuns:

Si mie mi-a placut. Dar da, ai dreptate, Rusia pe locul 2? :o Adica de ce? Erau acolo cateva babe care cantau si au ajuns pe locul 2. Nu-i corect! Dar totusi Romania a fost cat de cat in fata!