| Marko556 a întrebat:

Salutare,TPU cred că sunt prost rău când vine vorba de fete,de fiecare dată când vorbesc cu o fată de care îmi place,mă incurc in cuvinte,știu ceea ce vreau să spun dar parca mi se încâlcește limba in gură,când vreau sa povestesc ceva întotdeauna mă incurc, nu știu ce să mai fac, voi ce părere aveți?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Emoții puternice. Să înveți să le controlezi, asta poți să faci.

| Werrich a răspuns:

Te sfătuiesc sa le consideri pe fete ca fiind ființe pământene deși se pretind a fi zâne.

| ShaOfHatred a răspuns:

Awww, ai emoții. E ok, stai liniștit. Nu e ceva anormal. Trebuie doar să vorbești din ce în ce mai des cu fete, face to face, ca să te obișnuiești și să-ți creezi acea confidence.
Deci trebuie doar să te pui în situația de a vorbi cu fete cât mai des, kit că ai emoții, pentru că la un moment dat o să te obișnuiești și totul o să devină natural.
Also, a pro tip: Ești un rege. Trebuie doar să îți intrii în mână. Capul sus să nu cadă coroana.