| rroobbeerrtt a întrebat:

Salutare TPU
Cum fac pe facebook cand cineva imi acceseasa pagina de profil trebuie sa ma aiba la prieten ca sa poata vedea pozele etc adica sa nu poata vedea nicio informative dupa profilul meu.
Dau funda! :X

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,ar trebui sa ai facebook-ul tau privat.
Te pup!

| MalinaAlexandra22 a răspuns:

Nu stiu sigur ceea ce doresti, dar ca sa nu vada acea persoana aproape nimic de pe profilul tau trebuie sa nu ai nici macar un prieten comun cu el si nici sa fiti voi prieteni pe fb, iar o alta alternativa este sa ai facebook privat.Cauta pe net si vezi cum poti sa iti faci pagina de Facebook privata