| Alin4uuu a întrebat:

Salutare TPU cum trebuie sa ma comport cu niste prieteni falsi?(ps: poate e o intrebare stupida )

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Trebuie sa te comporti in asa fel incat sa le arati ca esti mai intelept/inteleapta si mai destept decat ei. Insa toata lumea stie ca un prieten fals de fapt nu e prieten.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa-i dusi pe apa sambetei si te ocupi de chestii mult mai importante din viata ta.

| Alin4uuu explică (pentru mgtow):

Mersi mult pentru sfat

| adinaciosescu a răspuns:

Daca te comporti la fel de fals, ai sa fi la randu-ti fals.Mai bine le-ai spune in fata ca sunt falsi. Oricum numai prieteni nu se pot numi. Decat cu ei, mai bine fara.Nu crezi?

| Pricked a răspuns:

Comporta-te "fals".

Iar cand au nevoie de tine, lasa-i balta.

Bafta!

| Alin4uuu explică (pentru Pricked):

Bun sfat mersi

| Duucu a răspuns (pentru Pricked):

Mi-ai furat vorba din gura.

| Maomau a răspuns:

Exact asa cum te-ai fi purtt si daca nu ti-ai fi dat seama!
sau cu alte cuvinte ...fi baiat destept si dobvedeste ca stii sa fi diplomat!

| Keith a răspuns:

Ignora-i,sau da-le de inteles ca ii consideri prieteni buni ca sa vezi de ce sunt in stare.

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Daca au profitat de tine, profita si tu de ei. Daca te-au ignorat, ignora-i si tu pe ei. Si mai ales, cand au nevoie de tine- da-i dracu' si pleaca.

| euu30 a răspuns:

Fii indiferent... sau fii fals ca ei!winking