| lolec a întrebat:

De cateva zile am observat ca roata de la bicicleta "joaca" destul de mult la stanga si dreapta. Nu stiu cum sa o reglez ca sa scap de joc deoarece are jocul asta de cand mi-am schimbat cauciucul. Am nevoie urgent de ajutor. Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal!
incerca sa strangi mai bine piulitele de la butuc si daca tot asa face inseamna ca butucule de vina strange bine acolo s anul sara bile din rurmenti happy

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca s-a spart coronita din jurul axului, daca nu se mai strange.Desfa-o complet si verifica jocul axului.