| lola a întrebat:

Unei prietene ii place de un baiat de aproape un anstraight faceAmandoi au o personalitate foarte puternica si odata se cearta, odata sunt prieteni.Inca incercam sa ne dam seama ce vrea tipul... o strange in brate si o pupa pe gat bla, bla dar nu vrea sa o sarute...se tot intoarce si se suceste. Zice ca o iubeste, ca tine la ea apoi tipa se crizeaza, se cearta si o iau de la capat. Ea zice ca ii e rusine sa vorbeasca cu el.Se teme ca o sa o refuze.Sau daca il pupa asa din senin ii e frica sa nu o respinga. Ce sa faca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva voi stati la spitalu' 9? laughing

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dupa felul cum se manifesta e destul de ciudat, o iubeste dar nu vrea sa fie cu ea, ea ar trebui sa poarte o discutie serioasa, sa ii spuna ce simte, si sa lamureasca cum sta treaba.

| lola explică:

Nu e vorba de pupat. Dar zice ca o iubeste.Atunci de ce nu vrea sa fie cu ea? Si dupa cum se comporta se vede de la o posta ca ii place de ea

| lola explică:

A incercat faza cu indiferenta.nu tinelaughingToata ziua vorbeste de el.

| Betty18 a răspuns:

Poate zice doar in glumatongue
mai sunt si baieti care fac asa; te imbratiseaza, zic ca te iubesc, te pupa si de fapt asa sunt ei din fire...mai iubareti.doar au un suflet maree(asta ca sa nu zic ceva urathee hee)tonguebig grin
mai cunosc eu un baiat de genu astalaughing

succes

| DeeaPustoaica a răspuns:

Doamne dar in dragoste doar pupatul exista? Asta este. Nu vrea si gata. Daca ei nu se inteleg pe tema asta sa o lase balta. Si in plus ea ar trebui sa vorbeasca cu el fiindca el e timid(din cate ai descris tu). Incurajeaz`o sa discute. Succes amndurora!

| adynna_8265 a răspuns:

Poate stie ca ea il place si vrea doar sa ai faca sperantetongue

parerea mea este sa nu ai mai dea inportanta ca indiferenta doare cel mai tare...sa incerce sa il evite un timp si sa vada daca situatia se schimbatongue succes:*

| adynna_8265 a răspuns:

Ma refeream sa fie indiferenta cu el...adica daca el incearca sa o ia in brate ea sa nu se mai lase... iar daca nu merge nici asa... cel mai bine ar fi sa ai zica cineva adevarul baiatului si poate nu o sa se mai comporte asa sau poate chiar o sa ai zica daca vrea sa fie impreunatongue...sincer sunt multe variante...mai sfatuieste`o si tu

| andreioto a răspuns:

Poate ia bagat cineva prosti in capul lui despre ea ceva si el de aia se fereste sa o pwpe sau sa stea cu ea.lui ai place de ea, dar lui ai este vrica de ce spune lumea.asa ca sa vb cu el.