| KolG a întrebat:

Salutare TPU, este o fata in cartier care este clar ca ma place si nu stiu cum sa ii zic sa fim impreuna sau ce pot sa ii zic...ceva sa o intreb daca vrea sa fim impreuna dar nu asa penibil... Vreau sa mentionez ca vb cu ea de vreo o luna ca un amic si am aflat recent, vreau ceva simplu ca stiu ca va accepta. Daca se poate fara raspunsuri rautacioase, funda?

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca iti place de ea cand va mai intalniti n-ar trebui sa iti fie greu daca tu stii ca si ea simte la fel ca si tine, n-ar trebui sa iti faci griji de te refuza sau ca ar rade de tine.
Fa asta si o sa fie bine, crede-ma, succes.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cand va intalniti, ii spui ca iti place de ea.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi pentru funda, ma bucur ca te-am ajutat.

| KolG explică:

A fost nevoie doar sa o sarut dar mersi pentru raspunsuri.