| OxanaOstaru234 a întrebat:

Salutare TPU! Ma numesc Oxana am 15 ani in curând(in septembrie)fie pot spune sa am 15)))
Deci am asa o întrebare intima dar sa nu ma luați in deradere!
Nu am sani, adică au o formă nu sunt chiar plata de tot au o formă când sar sau alerg in maiou gen se simte parcă am ceva, la fel când pun mâna,(menstruație desigur ca deja am)dar sunt șanse ca la vârsta mea de 15 ani sa crească sanii(adică mărimea 0 eu nu o am)? Sunt foarteeee mici, dar au o forma parcă a sânilor, va rog frumos sa nu luați in deradere fiindcă e o tema destul de jenanta pentru mine! Mulțumesc persoanelor ce o sa răspundă, sănătate si aveți grija de voi

2 răspunsuri:
| cepIm a răspuns:

Mai ai un an la dispozitie ca sa-ti creasca natural. Dupa le poti creste tu artificial daca societatea ti-o cere. Multa sanatate si ai grija de sanii tai iubito. love struck

| ccamsmmsms a răspuns:

Stai linistita si bucura-te de marimea sanilor tai. e posibil sa mai creasca dupa ce iti incepi viata sexuala(la mine cel putin asa a fost cazul).
multa sanatate si tie drago!