| laviniabeluska11 a întrebat:

Salutare,TPU!:**

Pot spune că nu ma înţeleg.Sunt foarte rece si artagoasa cu toată lumea si spun mereu lucrurilor pe nume indiferent de consecinte.As vrea sa învăţ să fiu mai diplomata si rezervată.Cum sa fac asta?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Diplomat si mai rezervat. totul se leaga de o singura calitate, rabdarea. O poti obtine dar necesita timp si efort. Cele mai bune activitati care maresc aceasta calitate sunt cititul si scrisul. Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii intelegi si pe cei din jurul tau si sa fii mai relaxata. Gandeste-te ca poate nu toti vor parerea ta, mai ales daca o spui pe un ton rautacios. Incearca sa te controlezi si sa nu te mai stresezi. Oricum iti racesti gura de pomana si cei din jurul tau nu vor face decat sa te ocoleasca. Bafta!