| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua surorii mele de nastere (face 20 de ani) si as dori nsite sugestii pentru un cadou. Bugetul este cam mic, maxim 50 de lei. Cum ar fi mai bine, sa iau un cadou de 50 de lei sau sa ii dau ei 50 de lei sa isi ia ce vrea?

Scuzati categoria dar chiar nu stiu nunde ar trebui sa postez intrebarea.

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Iti propun sa ii cumperi ceva ce isi doreste de mult, dar nu isi ia din diferite motive. Sau daca are vreun hobby / pasiune, poti sa ii cumperi ceva din domeniul respectiv.
Si nu mi se pare ok sa ii dai banii saisi cumpere ea ceva pentru ca dai de inteles ca nici macar nu ti-ai batut capul cu ziua ei.
Bafta

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal cumparai si tu o pereche de cercei si un lantisor happy

| ana5 a răspuns:

Poti sa ii iei o rochita, ceva ce stii ca ii place...