| Anonimul699 a întrebat:

Salutare TPU,strang bani pentru bicicleta,long board sau consola Xbox One, sunt foarte indecis si nu stiu care ar fi mai folositor.Pareri? PS:Toate imi plac la fel de mult

Răspuns Câştigător
| Anonim9114562123 a răspuns:

Cumpara-ti bicicleta ca sa iesi mai mult cu prietenii, sa socializezi si sa te distrezi. Bicicleta se poate folosi oricand, XBoxe One daca te plictisesti de jocurile pe care le ai ce faci? Daca ai calculator, nu da banii pe Xbox sa-ti strici ochii. Nu mi-as lua nici longboard, ca nu este la fel de rapid si util ca si bicicleta. Succes!

| Anonimul699 explică (pentru Anonim9114562123):

Multumesc! Asa voi face.

1 răspuns: