| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să îi spun luni la școală(dupa terminarea orelor, ca sa fim singuri) unei colege ca îmi place de ea, dar nu știu cum să îi spun. Cred ca și ei îi place de mine. Cum să îi spun ca îmi place de ea?

4 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Luni nu se face scoala. laughing Anyway, invit-o prima data in oras iar apoi spune-i ca o placi si sa nu te gandesti sa-i spui pe facebook asta ca e un gest de loser.

| KMaddieK a răspuns:

Imi place de tine :/

| Anna121 a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici direct, mai bine invit-o in oras la un suc sau intreab-o daca o poti conduce acasa, daca accepta sa iasa cu tine, ii poti da semne cum ca o placi. Nu stiu daca e ok sa-i zici direct.

| d3javw a răspuns:

Mai bine vorbesti cu ea pe facebook si lamuriti acolo ca sa nu fie prea jenant daca te refuza