| georgian199716 a întrebat:

Salutare tuturor! Am 15 ani si jumatate si o a mica mare problema.De aproximativ 1 an, 1 an si ceva imi trosneste cotul stang nu foarte rau,nici nu ma doare insa cand fac flotari,tractiuni si altceva care sa implice cotul acesta trosneste la primele repetari.Tin ca va precizez ca nu am facut sala, dar am facut canotaj pe la 14 ani.As vrea sa ma ajutati cu un sfat,o sugestie ceva, cei care stiu si cunosc ceva despre asta pentru ca ma ingrijoreaza foarte tare si uneori simt ca oasele de la cot nu sunt lipite(adica osul antebratului cu cel de la cot pana la umar). Ajutati-ma va rog foarte mult.Dau si funda si vot si orice nu conteaza doar sa fie ceva care sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Cred ca este o problema de la ligamentele cotului. Trebuie sa iti faci o radiografie sa vezi exact de ce simti asa, probabil sunt putin diferite fata de normal.

2 răspunsuri:
| dRaguTzuu a răspuns:

Daca simti ca te doare du-te la un medic specialist in asta si daca nu iti permiti sa dai bani la un medic de asta relaxeazate si tu un pic! Funda?

| dRaguTzuu a răspuns:

Sau macar fa-ti o radiografie si apoi sa te duci la un medic! Sper ca te-am ajutat! FUNDA?