| SkYLyN3 a întrebat:

Salutare tuturor!
Am si eu o problema cam mare.Am vrut sa caut pentru informatica ce inseamna trunchiere, am dat sa caut pe google si am accesat un site care imi spunea tot ce voiam despre acest "trunchiere".Eu bucuros ca am gasit ce cautam, am selectat tot si nu am apucat sa dau copy, ca s-a deschis o alta pagina web si nu am apucat sa vad ce scrie acolo ca am inchis-o repede, am vazut doar un numar ceva in genul 3.000 de dolari.
Acum sunt foarte speriat ca nu cumva sa fi loat ceva amenda. Mentionez ca acel site nu era unul pornografic sau mai stiu eu ce,, Era un site normal, dar chestia este ca mi s-a mai intamplat asta de cateva ori.
Si acum vine intrebarea:
1.Pot sa patesc ceva, adica sa platesc vreo amenda ca am accesat site-ul respectiv?
2. Si daca se ia amenda pe internet adica, in modul de a nu downloada content pornografic caci de asta stiu.
Va multumesc fiindca ati acordat putina atenti la ceea ce am scris eu happy! Numai bine!

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Nu platesti nicio amenda, stai linistit. Pe viitor ai grija pe ce dai click, ca sa nu iei vreun virus

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci referate la informatica si nu ai auzit de spam in viata ta?

| SkYLyN3 explică (pentru suntserios):

Am auzit, dar nu m-am gândit că ar putea fi.

| NAT0 a răspuns:

Așa eram eu la 11 ani.laughing
Dacă nu ai băgat nici un cod de la un card și parola nu se întâmplă nimic.
Poți să te uiți la câte filme erotice că p0rno nu pot scrie. vrei că din nou, nu pățești nimic, doar indicat e să folostești. alt+shift. doar recomand.rolling on the floor
Și ăă ăla se numește pop flash dacă nu greșesc.laughing
E doar o simplă reclamă și atât.