| IonitaDaniel a întrebat:

Salutare tuturor, am vazut multe postari aici cu multi dintre noi care ne vaitam ca nu ne creste barba!

La mine sta problema altfel... ma barbieresc din clasa a 8-9 iar acum sunt a 11 si am 18 ani! Pe Partea stanga a fetei a inceput sa creasca barba si pe obraz si pe gat peste tot de vreo 5-6 luni, iar pe partea dreapta a fetei imi creste doar la perciuni pana sub ureche, pe gat si pe obraz niciun fir de par straight face

Daca v-ati confruntat cu aceasta problema va rog sa lasati un raspuns multumesc!

1 răspuns:
| mihaicorolevschi a răspuns:

Salut vreau sa-ti raspund la intrebare:

Aceasta problema se numeste barietonitie (Ma satura numele asta e greu de-l pronuntat)
-1)Atunci cand incepi prea devreme sa te razi si parul nu e prea dur ca sa suporte aste (Si cred ca tu ai zmuls din tine radacinile).
-2)Atunci cand te razi nu folosesti destula spuma de berbierit.

Sper ca o sa te ajute.
Barta happy