| Anonimul1h a întrebat:

Salutare tuturor! Aseară am vb cu un băiat pe care îmi place de el, pe messenger! Și știe că îmi place de el și lui mie! Dar ce sa fac acum? Îmi este Rusine sa ii mai scriu! Ce sa ii mai scriu! Suntem in aceeași școală;

Răspuns Câştigător
| aurora23 a răspuns:

Off...starea aia de inconfort pe care o ai fata de el te poate trage in jos.Scriei degajat fara pic de emotie.Precum"Ce ai mai facut?".Fa glume si leaga-te de orice spune el.Nu-l lasa sa vorbeasca doar el. Vorbeste si tu.Totul o sa vina de la sine!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Zici ca te mananca. Il intrebi ce face si vorbiti ca aseara.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic tu, doar sa astepti!
La momentul asta, baiatul trebuie sa faca pasul urmator si sa vorbeasca cu tine!

| Anonimul1h explică:

Am foarte mari emoții