| condru a întrebat:

Salutare tuturor! ce faceti azi?

14 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna. Pai o sa-mi impachetez cartile :-&..Mai stau pe afara, ziua a cam trecut. Mare lucru ` nu fac. Tu ce faci happy?

| condru explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Eu ascult muzica si ma pregatesc sa merg la lucruwinking

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru condru):

Aha. pai bafta la lucru! happy

| condru explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Mersi

| Bitzy a răspuns:

Bună!
Nimic special... Aștept vacanța.
„Vreau o minune în viața mea"...
laughing

| BaiatSincer a răspuns:

Sall, pai ce sa fac stau in pat ca am piciorul operat ca am cazut si astept sa ma duc miercuri da doctor poate imi da si mie ghipsul jos sa sper

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ma pun pe o patura afara si stau la soare cu castile in urechi ca sa citesc o carte tu?

| i86e2 a răspuns:

Imi barbieresc cucul, chiar vroiai sa stii asta? Bine, nu-mi ia prea mult, dar totusi. O sa ascult si o carte audio azi, Brave new world - Aldous Huxley. Dupa cateva capitole, nu mi se pare prea interesanta.

| Măduuțaa a răspuns:

Salut! Nu o sa fac mai nimic ca nu prea am chef laughing.O sa ies cu baiatul meu in parc la o plimbare sanatoasa cu bicicleta si o sa stau la soare in curteee...Mai pe romaneste mai nimic special.

| rockmeout a răspuns:

Azi lucrez variante la matematica sad

| valent1np a răspuns:

Raspund la intrebari tampite.