| TheDrink a întrebat:

Salutare tuturor. Imi place de o fata vorbesc pe Facebook si whatsapp cu ea cam in fiecare zi.
A zis ca nu poate avea sentimente pentru mine pentru ca nu ma cunoaște.
Ea este din Austria si vorbeste romana iar eu sunt din Romania.
E distanță, intrebare mea e cum as putea sa ne cunoaștem. Ar trebuii sa vorbesc cu ea pana cand o voi cucerii?
Voi ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pute-ti ramane doar la nivelul de cunostinte cel mult putin amici. Tot e mai bun decat nimic. Ca sa speri mai mult e cum ai avea o masina faina de sari intr-un picior pe langa ea dar benzinaria e in partea ailalta de pamant.

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Sa incepi sa faci lucruri care nu-ti pierd timpul si te vor ajuta pe viitor

| Ciubotele a răspuns:

Stiu ca iti place de ea dar daca a spus ca nu poate avea sentimente pentru tine nu o poti obliga sa te placa.Doar daca te.ai duce in Austria ca sa va cunoasteti poate ati putea fi impreuna.