| Tabaldak a întrebat:

Salutare Tuturor! Sunt in clasa a-9-a la liceu normal si as dori sa ma transfer la un liceu fara frecventa.Stie cineva daca pot si ce trebuie sa fac.Si daca sunt licee cu frecventa redusa in Deva. Urgennnnntt pls

3 răspunsuri:
| sw33taly a răspuns:

♥Tu stiai ca atunci cand iti scapa numele persoanei iubite, acea persoana se ♥gandeste la tine? ♥Stiai ca atunci cand te priveste direct, te iubeste? ♥Stiai ca atunci cand te priveste mult nu poate trai fara tine? ♥Stiai ca daca se desparte de tine incet, o face pentru ca nu vrea sa te lase sa pleci?

| Tabaldak explică:

Amy_6277 am dat testarea nationala la Limba Romana si Matematica

| Amy_6277 a răspuns:

Am o intrebare...Si eu vreau sa dau la liceul norma! Ce probe ai dat?