| Seby80 a întrebat:

Salutare, vreau sa slabesc minim 5-10kg, ce trebuie sa fac, ce alimentatie. Si ce trebuie sa imi impun, adica sa mai dau si pe la fete >:

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Poi, cand ai zis "sa mai dau si pe la fete", am inteles ca esti baiat. Deci la tine va fi putin mai strict. Vei avea un regim strict. Nu vei avea voie mezeluri deloc, paine, doar prajita ( o felie pe zi, mai precis dimineata), dar daca vrei si poti poti sa elimini si acea felie. fara cartofi, orez, si fainoase.Vei putea manca, salate, piept de pui la gratar.a scuze, nu vei putea manca uleios ( ulei de floarea-soarelui).Iti garantez, eu am dat in 10 saptamani (2 luni jumate) 13 kg. doar cu regim.

P.S : Uite iti spun o "smecherie" a artei culinare si nutritioniste. poti sa mananci cartofi, si doua zile nu mai poti manca orez si fainos (paine). dupa 2 zile, poti manca orez, dar nu mai poti manca cartofi si paine.si tot asa!
Sa ne auzim ca ai slabit.Bafta la fetehappy!