| ionutzzz7878 a întrebat:

Salutare
vreau si eu sa slabesc sad
chiar vreau
sunt baiat
vreau sa dau din burta jos, din solduri ca m-am cam ingrasat.
a tinut careva o dieta si a reusit?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Apucă-te serios de sport, și creează-ți un program inspirat!
Fă în fiecare dimineață câte 20 de abdomene și 20 de genoflexiuni, și dacă-ți permite timpul,jogging! El este cel mai important, fiindcă te ajută să slăbești uniform.
De asemenea, ai grijă să nu faci exces de dulciuri, alimente grase, prăjeli, etc., etc.
Seara, nu mai mânca absolut nimic după ora 6 p.m.
În cazul în care se întâmplă să-ți fie foarte foame, mănâncă un fruct.
Nu uita să repeți procedeul cu abdomenele/genoflexiunile și seara. Când te obișnuiești să faci câte 20 cu 20, mărește numărul lor, însă nu brusc pentru că vei face febră musculară.
Baftă!

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Fa belly dance laughing

| rainbow20 a răspuns:

Eu stiu o dieta foarte buna
slabesti cam 3-4 kg pe saptamana
dar ti-as recomanda sa faci mult sport
asa o sa slabesti sanatos
dupa o cura drastica(ca a mea)
poti sa devii chiar anemic

succes cu sportul

el este cel care te va ajuta cu adevarat

happy