| vlad91 a întrebat:

Salutari! Am nevoie de ceva ajutor sunt organizator de balul bobocilor si as avea nevoie de niste idei de probe stiu ca sunteti extrem de inventivi deci v-as ruga frumos daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu ceva idei... va rog mult de tot... Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Poi o probá ar fi sa vezi cat de bine sunt pregatite fetele la limba romaná. Le dai vreo 5 cuvinte din care sa alcatuiascá o declaratie de dragostea prietenilor lor.
Alta ar fi sa luati un baiat imbracat in popá.sau ceva asemanator, si le bagati pe fiecare la spovedanie laughing. vorbesc serios, noi asa am facut si e rasul de pe lume.Limbi straine : cautati un rrom si-l puneti sa scrie in tiganeste cateva fraze, dar aveti grija sa fie neaparat espre profesorii din juriu.
Ceva de genul : daca nu castig balul iti iau gatul X-lescule laughing

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cel mai lung sarutblushing laughing.

| Andraa a răspuns:

Sa ii pui sa bea helas cu apa :-&
thinking
chestia cu balonul cu frisca
saa danseze amandoi cu portocala...
sa stea fiecare fata in fata pe scaune.si sa fie legati la ochi si un borcan cu dulceata si fata ii da baiatului in gura...asta doar daca nimereste gura baiatuluilaughing)
sau sa alerge in zig-zag cu o lingura in gura si cu un oubig grin
sper sa iti fie de folos cevathinking

| Andraa a răspuns:

Pai dai un balon cu frisca...si apoi trebuie sa il curete cu bigu(lama de ras)
big grin

si mi-a mai venit o idee ce fata curata cea mai lunga coaja de mar, cartof... dar sa fie un cutit deala de unica folosinta si sa nu prea taiebig grin

sau fiecare sa aleaga cate un biletel si pe el sa scrie o melodie(dar sa fie cunoscuta. cel mai bune sunt cele mai vechi.asia,3 sud est.si din astea.sau ce melodii vrei tu) si dupa aia sa cantebig grin

| M.madallina a răspuns:

Ai putea organiza o proba pentru cel mai natural/inventiv machiaj

| vlad91 explică:

Prea tare mersi mai astept vreo cateva idei si fac o selectie imi trebuie multe probe al naibii... ca am de organizat miss mister si la a 9-a si la a 10-a... laughing si trebuie multe probe si inca ceva alexiss balonul cu frisca ce? adica nu inteleg proba tongue

| vlad91 explică:

Silvia nu ai cum o sa fie perechi dar nu cu prietenii si e complicat laughing)