| GraveDigger91 a întrebat:

Salutari im puteti explica cum sta treaba cu profilele pentru liceu?

1 răspuns:
| JustDeedee a răspuns:

Fiecare elev isi alege un anumit profil de la un anumit liceu. Este o fisa pe care sunt trecute profilele liceului respectiv, iar tu bifezi optiunile pe care le preferi, de exemplu: mate-info intensiv, bio-chimie, filologie etc. Depinde ce iti place sau ce ti-ar placea sa studiezi pe mai departe si crezi tu ca ti-ar fi de folos. happy