| Popa_Adelin_1995 a întrebat:

Salutari prieteni. Cum pot recupera poze sterse de mai mult timp de pe Facebook. Mentionez ca le-am sters de pe un telefon care nu il mai am. Multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu poți.

| Popa_Adelin_1995 explică (pentru mihai69):

Dar in cazul in care le-am avut pe pc si le-am sters pot sa le mai recuperez? Mentionez ca am schimbat windows-ul de vreo 3 ori de atunci.

| mihai69 a răspuns (pentru Popa_Adelin_1995):

Din păcate, nu - un fișier șters se poate recupera doar dacă o faci imediat după ce l-ai șters. Și nici atunci nu se reușește întotdeauna.