| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am si eu o dilema mai mare. De o perioada de timp a inceput sa imi placa din ce in ce mai mult de o colega de la munca si parca as vrea ceva mai mult. Ne intelegem super ok. " Problema " este ca este casatorita si are si un copil. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ce sa faci? Sa-ti vezi de treaba ta.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Sa stai in banca ta, nu distruge o familie. Dar daca ea nu se intelege cu sotul ei si e pe punctul de a divorta, e bine sa astepti. Pentru ca o femeie care a divortat recent ii va fi mai greu sa se casatoreasca sau sa inceapa o relatie nouo imediat dupa aceea. In plus sunt sanse ca tu sa distrugi relatia dintre o mama si copilul ei. Gandeste-te daca femeia s-ar desparti de sot si tu il inlocuiesti. Cel mai probabil copilul te va ura destul de mult si nu prea dau sanse relatiei. Dar daca incerci. Vorbeste cu femeia aia. Ori va merge. Ori te ia la bataie. Bafta!