| handyy10 a întrebat:

Saluut! Nu prea am mai stat pe TPU. am vazut raspunsurile la intrebarile precedente. Ca sa va pun in tema cu ce s. a mai intamplat: pai i.am zis tipului ca il plac dar el a fost nu stiu (mi. a zis ca e deja intr. o relatie si ca nu poate oricum am ramas doar prieteni). Nu am mai insistat dupa refuzul lui, dar am suferit enorm. Asta s. a intamplat cam prin luna februarie. Pana in luna iunie nu stiu cine am fost, ce am facut. Dar a aparut in peisaj un alt tip care ca sa zic m. a consolat doar prin prezenta lui care ma ametea. L.am vazut la scoala dar nu stiam cine e, la ce clasa invata etc. Cand a inceput vacanta mi. a acceptat prietenia pe facebook si i.am adaugat si id. ul dar nu am vorbit. Prin iulie am plecat la mare intr. o tabara si a mers si el bineinteles :X. El facea parte din gasca asta de smecheri, dar nu este asa(asta vreau sa cred)adica anturajul il "obliga" sa faca unele chestii (gen fumat, baut )- asa e in liceu :d. Oricum seara de seara am fost mai multi printre care ei si eu. Am profitat de tabara ca sa zic asa. Prin ultimele seri el a luat. o in camera lui pe colega mea de camera, care e muult mai mica decat mine, sa se "imprieteneasca". Eu in acest timp muream pur si simplu pentru ca in gandul meu era ceva gen in sfarsit l.am gasit. e foarte simpatic etc.si uite cum se prosteste (am uitat sa mentionez sunt foarte timida, stiu nu e un lucru bun si am 16 ani happyimplinitibig grin). De fapt aceasta prietenie voia sa duca numai la sex, care bine ca nu s. a implinit. Si asta am aflat in ultima seara de la el (mi s. a luat o piatra de pe inima). Nu am vorbit foarte mult cu el: atunci in tabara putin si o singura data pe mess foarte scurt big grin. Cand a inceput scoala decat ne.am salutat si atat. El ma cunoaste ca fiind colega de camera a tipei aleia. E cu un an mai mare ca mine tongue. Si aici vine intrebarea mea ( daca v.ati plictisit citind inteleg - dar va rog nu lasati comentarii rautacioase ) : Cum as putea sa ma apropii de el? Pentru inceput as vrea sa vorbesc cu el pe mess dar ce sa ii spun. Multumesc mult :*.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Aaaaa...deci el a fost cu acea fata doar pe timpul taberei(grea de cap mai sunt uneori)laughingpoti vorbi cu el despre diverse subiecte comune(liceu, prieteni etc etc vezi tu ce fel de subiecte)nu mai fi asa timida, il cunosti, te cunoaste(nu a rasarit acum)deci care-i problema? Eu iti tin pumnii si sper sa nu se foloseasca de tine (nu insinuez nimicbig grin)dar pentru mine ceva nu e in regula cu tipul asta, ma rog, fiecare cu gusturile lui... El fumator tu timida (polii opusi se-atrag?)

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai cam toate aceste imprieteniri duc la sex.Sustin sfatul initial cu ramanerea in relatii amicalewinking

| AshuraElric a răspuns:

Am citit tot dar n-am inteles nimic rolling on the flooriarta-mi indiscretia dar ce-a facut cu colega ta de camera? Daca tu vrei sa fie ceva intre voi n-ai decat, adica pare genul de persoana care vrea totul sau nimic, tu cum esti mai timida...sa nu-si bata joc de tinesad

| AshuraElric a răspuns:

Bine ca acum imi spui ca fumezi, mai ai si alte secretebatting eyelashesrolling on the floor

| Catte a răspuns:

Eh.eu te inteleg.si eu sunt cam in aceeasi situatie.si nu stiu ce sa fac...:-s

| handyy10 explică:

Scuze am amestecat totul... si probabil nu a. ti inteles.In trecut mi. a placut un tip i.am zis ca il plac, el mi. a zis ca are prietena si gata- asta e prima parte.Deci el voia numai sex de la ea ok?(pentru Ashura said_Don't kill my spirit ). Nu prea am vorbit cu el adica inca sunt la stadiul de cunoastere. Ah si nu stiu ce. i cu el adica inainte nu era asa.( pentru onutzu )

| handyy10 explică:

Acea "imprietenire" cu tipa voia sa duca la sex big grin

| handyy10 explică:

Eu voiam sa zic ca el nu voia sa fie cu ea adica o voia doar pe parcursul taberei si atat. ma rog cate zile mai ramaseserabig grin. tot nu m.ati lamurit. ce sa fac?big grin

| handyy10 explică:

Ps si eu fumez deci suntem de aceeasi teapa laughing